TORK TURBO ve OTOMOTİV A.Ş.

Tork Turbo, dünyadaki bağımsız turboşarj imalatı yapan üretilerden birisidir. Otomotiv, ticari ve hafif ticari araçlar için turboşarj imalatı yapmaktadır. Tork Turbo, turboşarj imalatının yanı sıra, şartnameye uygun revizyonlar ve yedek parça imalatı ve satışı da gerçekleştirmektedir.

Günümüzde otomotiv yedek parça sektörü çok büyük ve önemli olduğu gibi, otomobiliniz için alacağınız yedek parçalarda sizin için bir o kadar önemlidir.  İyi bir kalitede üretilmiş ve sorun çıkarmayacak ürünleri almanızın önemini biliyoruz ve bu yüzden kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Turboşarj imalatı

Aracınıza bir Turboşarj aldığınızda bir çok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bir çok firma orjinal yedek parçalarda dahi garanti vermez iken uzak doğu ürünlerinde ise bir muhatap bulmanız dahi imkansızdır. Biz TORK TURBO olarak, imalatçı olmamızın da verdiği avantaj ve güven ile ürettiğimiz her ürüne tam garanti veriyoruz.

Gelişmiş imalat ve kalite kontrol yöntemlerimiz sayesinde, imal ettiğimiz turboları güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizi kullandığınız süreçte, her aşamada karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz.