Tork Turbo Hakkında.

Tork Turbo; Turboşarj ve Turboşarj yedek parçalarını, müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda planlayarak imalatını gerçekleştiren ve piyasaya süren bir anonim şirketdir. Sektörde 15 yıllık imalat tecrübesine sahip Tork Turbo, 2016 yılında Ar-Ge ve pazar çalışmaları yapmaya başlayarak, 2017 itibari ile imalata başlamıştır. Tamamı mühendis kadrosundan oluşan ekibimiz ile öncelikli amacımız, kaliteli, uluslararası normlara uygun ve güvenli ürünleri uygun fiyatlarda müşteriye ulaştırmaktır.

İmalatımız.

Tork Turbo, İstanbul Esenyurt’ta, 1000 m2 alanda imalatını gerçekleştirmektedir. Firmamızın imal ettiği ürünlerinin tamamında, tam otomatik CNC makineler kullanılmaktadır. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin %90’ı kendi imalatımız olup, geriye kalan %10’luk kısmınız ise; civata, somun, o-ring ve segman gibi parçalar oluşturmaktadır.

3 boyutlu çizim ile başlayan süreçte, tüm CNC işlemeler, 3 boyutlu ölçümler, yüksek devirde balans, kalite kontrol, montaj ve paketleme işlemleri kendi tesisimizde yapılmaktır.

 Neden Tork Turbo?

Günümüzde otomotiv yedek parça sektörü çok büyük ve önemli olduğu gibi, otomobiliniz için alacağınız yedek parçalarda sizin için bir o kadar önemlidir.  İyi bir kalitede üretilmiş ve sorun çıkarmayacak ürünleri almanızın önemini biliyoruz ve bu yüzden kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Aracınıza bir Turboşarj aldığınızda bir çok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bir çok firma orjinal yedek parçalarda dahi garanti vermez iken uzak doğu ürünlerinde ise bir muhatap bulmanız dahi imkansızdır. Biz TORK TURBO olarak, imalatçı olmamızın da verdiği avantaj ve güven ile ürettiğimiz her ürüne tam garanti veriyoruz.

Gelişmiş imalat ve kalite kontrol yöntemlerimiz sayesinde, imal ettiğimiz turboları güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizi kullandığınız süreçte, her aşamada karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz.